Aktualności

Aktualności

Ciąg dalszy prac nad Jeziorem na osiedlu Pawłowice we Wrocławiu!

Po badaniach terenowych był czas analiz i przygotowania koncepcji. Udało nam się ustalić przyczyny obniżania lustra wody. Udało się też znaleźć potencjalne rozwiązanie, które temu zapobiegnie.
Ciąg dalszy prac nad Jeziorem na osiedlu Pawłowice we Wrocławiu!

Obecnie pracujemy nad dokumentacją projektową i nie mamy wątpliwości, że będzie dobrze. Woda opadowa zostanie w obiegu i zasili zbiornik z korzyścią dla wszystkich (korzystających, użytkowników, przyrody) tak jak powinno się to odbywać - zrównoważone korzystanie z wód”

A jak zauważyliśmy korzystających już jest całkiem sporo Podczas kontrolnego, pomiarowego zimowego przelotu nad Jeziorkiem Pawłowickim we Wrocławiu spodziewaliśmy się dużego oblodzenia i zaśnieżenia, ale spotkała nas też niespodzianka: Wykorzystanie akwenu przez mieszkańców Pawłowic zimą przerosło nasze oczekiwania. Sporo grupa morsujących osób korzysta z niego regularnie w najlepsze.

Jest to dla nas szczególna motywacja, żeby jak najszybciej wykonać prace, a z jeziorka można było korzystać przez okrągły rok! Obecnie intensywnie pracujemy nad dokumentacją projektową! W temat zaangażowaliśmy też naukowców z Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

PS: Będzie dobrze! -  Pozdrawiamy Wszystkie osoby praktykujące morsowanie - nasz nowy sport narodowy

Projekt jest kontynuacją: Kolejny ciekawy temat w naszych rękach!
 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług związanych z inspekcjami UAV
- szczegóły biuro@komeswater.pl

Jesteś zainteresowany naszą usługą?

Powiedz nam o swoich potrzebach, znajdziemy rozwiązanie, przedstawimy ofertę
napisz do nas lub zadzwoń +48 507 321 139 - wnioski retencja