Aktualności

Aktualności

KOMES Water wykonawcą planu odwodnienia dla Śródmieścia Włocławka!

Miło nam poinformować, że realizujemy kolejny ciekawy projekt. Naszym zadaniem będzie przygotowanie planu odwodnienia śródmieścia Włocławka, co poprawi komfort życia mieszkańców oraz pozwoli na rozwój miasta.
KOMES Water wykonawcą planu odwodnienia dla Śródmieścia Włocławka!

Nowoczesny system odprowadzania wód powinien zarówno współgrać w obszarze ekologiczno-hydrologicznym, jak i sprostać najnowszym rozwiązaniom  hydrotechnicznym. Retencjonowanie wody i wykorzystywanie jej ponownie w obiegu, to nasze główne założenia. To czysta korzyść dla miasta i jej mieszkańców – pod kątem środowiskowym, komfortu życia, jak i, co niezmiernie istotne, ekonomicznym.

Każdy nasz projekt zakłada nowoczesne rozwiązania, których ideą jest stworzenie racjonalnego systemu gospodarowania wodami, opartego o ideę zrównoważonego rozwoju. W dobie suszy i niedoborów wody, wodę opadową należy wykorzystywać, aby ograniczyć pobieranie jej z innych źródeł. Jeśli do tego dodamy, że będzie po prostu ładniej, zdrowiej i taniej (za odprowadzaną wodę opadową się dziś płaci, im więcej jej zatrzymamy, tym mniej zapłacimy), to z przyjemnością bierzemy się do pracy.

Jesteś zainteresowany naszą usługą?

Powiedz nam o swoich potrzebach, znajdziemy rozwiązanie, przedstawimy ofertę
napisz do nas lub zadzwoń +48 507 321 139 - wnioski retencja